Elite Shooting Skills Camp

 
 

Elite Shooting Skills Camp to obóz Nothing But Net jakiego jeszcze nie było. Wyłącznie dla zawodników PRO. Seniorzy i prospekty. Zawężona liczba miejsc! Treningi na obiektach ekstraklasowej Spójni Stargard. Nocleg w hotelu który znajduje się w tym samym obiekcie co hala. Praca skoncentrowana nad zagraniami pod konkretnego zawodnika i w to wkomponowana motoryka. Dopieszczenie pojedynczych ruchów do perfekcji, trening w intensywności meczowej – tak, aby jeszcze lepiej przygotować się do sezonu!

NAJLEPSZY TRENER RZUTU W POLSCE
Założyciel pierwszej Szkoły Rzutu w Polsce Nothing But Net. Trener rzutu i techniki indywidualnej. Pracuje z zawodnikami w każdej grupie wiekowej, w różnych klasach rozgrywkowych. Doświadczenie trenerskie zdobywał w drużynie KING Wilki Morskie Szczecin, podczas campu Pure Sweat Basketball, Basketball Results, Kacpa Clinic i obozów rzutowych NBN. Warsztat trenerski rozwinął m.in. dzięki wspólnej pracy z Dickiem Helmem (asystent w 5 klubach NBA), Jerrym Powellem (jednym z najwybitniejszych trenerów techniki indywidualnej w USA, takich ikon koszykówki jak Lebron James, Kevin Durant, Paul George.) oraz Drew Hanlen (trener wschodzących gwiazd NBA Joel Embiid, Jayson Tatum, Andrew Wiggins)

KOSZT i ZAPISY – ELITE SHOOTING SKILLS CAMP
899 zł – cena bez noclegu i wyżywienia, ważna do dnia 30.04.
1799 zł – cena promocyjna dla powracających uczestników, ważna do dnia 30.04.
1899 zł – cena promocyjna dla nowych uczestników, ważna do dnia 30.04.
1999 zł– cena regularna.

TERMIN – ELITE SHOOTING SKILLS CAMP
Eilte Shooting – prospekt i senior pro – 26.06-02.07.2022 r.

MIEJSCE, WARUNKI – ELITE SHOOTING SKILLS CAMP
Stargard – treningi będą odbywać się na obiektach ekstraklasowej Spójni Stargard. Nocleg będzie w hotelu w tym samym obiekcie co hala.

Zapytaj o szczegóły: info@nothingbutnet.pl / +48 796 766 636

Zapisz się!

 

 

Profesjonalne treningi na Shooting Gun 8000!

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wygrywać. Nie liczy się to czy grasz w streetball czy na parkiecie, nie liczy się płeć. Każdy może stać się świetnym strzelcem z Nothing But Net!

Skontaktuj się z nami!