Nothing But Net – to ekipa, która musi pojawić się na Twoim turnieju

 
 

Nie spodziewaliśmy się aż tak miłych słów po ATAF.PL Streetball Turek 2015.

Podczas ATAF.PL Streetball Turek 2015 mieliśmy przyjemność gościć ekipę NBN, która sprowadziła do Turku maszynę THE GUN 8000 jeszcze bardziej uświetniając to wydarzenie.

Po pierwsze jest to ekipa, która od samego początku, jeszcze przed samą imprezą, ustala z organizatorem turnieju wszelkie kwestie, dostosowując się do planu imprezy. Jednocześnie jednak przekazuje trafne pomysły, które później można wykorzystać w dniu imprezy. Należy bowiem pamiętać, że nigdy nie jest tak, że wiesz wszystko jako organizator. Wspólne doświadczenie w materii imprez koszykarskich spowoduje z pewnością, iż turniej będzie przygotowany profesjonalnie w każdym calu.

Nie można zapomnieć także o tym, że na wyższy poziom impreza wznosi się także przez w/w maszynę, która jest w pełni wykorzystana przez ekipę NBN podczas trwania imprezy.

W dniu samej imprezy podobało mi się to, iż przy okazji konkursu rzutów za 3 pts wszelkie kwestie związane z tym konkursem były przeprowadzone przez ekipę NBN. Począwszy od zapisu zawodników, eliminacji, skończywszy na finale, po którym otrzymujesz listę z najlepszymi zawodnikami, wynikami i miejscem, które zajęli. Od samego początku do końca nie musisz praktycznie zajmować się kwestiami, które powierzyłeś wykonaniu NBN. Nothing But Net składa się z osób, które podchodzą do swojego działania w sposób w pełni profesjonalny.

Nie można także zapominać o pokazie treningowym, który przygotowany jest przez ekipę i zbiera w trakcie jego trwania wokół siebie praktycznie wszystkich zawodników i kibiców.

Za sukcesem chłopaków z NBN stoi przede wszystkim profesjonalizm w działaniu. Jako organizator zawsze zwracam przede wszystkim uwagę właśnie na to. To bowiem z tej cechy wywodzą się inne, takie jak chociażby punktualność czy zaplanowanie wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach.

To wszystko wpływa na całość turnieju, wznosi go na wyższy poziom, tym samym sama impreza staje się jeszcze większym widowiskiem, o którym nie da się zapomnieć.

Jako organizatorzy turniejów spod szyldu „Streetball Turek” polecamy ekipę NBN w 100%! Jesteśmy przekonani, że spotkanie w Turku 11 kwietnia 2015 r. podczas ATAF.PL Streetball Turek 2015 jest początkiem nowej i owocnej współpracy. Z takimi ludźmi praca to prawdziwa przyjemność.

Sebastian Potyralski
ATAF.PL Streetball Turek”

 

Profesjonalne treningi na Shooting Gun 8000!

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wygrywać. Nie liczy się to czy grasz w streetball czy na parkiecie, nie liczy się płeć. Każdy może stać się świetnym strzelcem z Nothing But Net!

Skontaktuj się z nami!