Shooting Gun 8000

 
 

Maszyna Shooting Gun Basketball 8000 jest to kolejny model urządzenia po serii 6000. Wielu z was może widziało tą maszynę, niektórzy może mieli tą przyjemność na niej ćwiczyć, ja miałem. Idąc na trening rzutowy wiedząc, że będę mógł ćwiczyć z maszyną dostawałem gęsiej skórki, nie tylko ja, koledzy z którymi szedłem na trening również, ale nie o tym. W skrócie napiszę, że maszyna 8000 oprócz zbierania i podawania piłek w miejsce gdzie chcemy, w tym modelu dodatkowo podlicza twoje rzuty, i oczywiście twoje celne więc od razu po ćwiczeniu czy treningu widać jaka była skuteczność. Można ten wynik wydrukować i dodatkowo wszystkie wartości wyświetlić na komputerze to tak z „bajerów” które ona posiada.

Teraz napiszę wam prawdziwe wartości jakie posiada shooting gun machine 8000. Otóż dzięki tej nowoczesnej maszynie jesteś w stanie oddać bardzo dużo rzutów podczas sesji treningowej, w krótkim czasie. Producent podaje, że maszyna potrafi wyrzucić 1800 piłek na godzinę, nawet jeśli ten wynik jest zawyżony to odpowiedzcie sobie na pytanie. Ile oddajecie rzutów meczowych w tygodniu? Zaznaczam, w sytuacjach meczowych. 100, 200, może ktoś zostaje po treningu albo przychodzi przed i odda 500? Chwała wam jeśli zorganizujecie kogoś kto otworzy wam salę lub pozwoli zostać i jeszcze będzie podawał piłkę. U Nas na jednym treningu możesz oddać do 500 rzutów! Wykonując taki trening 4 razy w miesiącu możesz oddać do 2000 tysięcy rzutów. Tak, to jest możliwe. Taka systematyczność i powtarzalność sprawi, że poprawi się twoja pamięć mięśniowa a co za tym idzie oczywiście skuteczność, lepsza skuteczność, więcej punktów, więcej grania, wyższa liga, lepsze kluby, wyższe kontrakty.

Taki trening może uruchomić dźwignię w twojej karierze, która zaprowadzi Cię na sam szczyt. Można doceniać zawodników zadaniowych, tych od czarnej roboty oni też są potrzebni do zdobycia mistrzostwa, ale to gracze, którzy wykonują decydujące celne rzuty są najważniejszymi osobami w drużynie. Oni mają status gwiazdy i najwyższe kontrakty. Może niektórzy z was pomyślą, że to tylko maszyna, że to kolejny haczyk marketingowy. Jednak nie jest przypadkiem, że wszystkie drużyny w NBA mają taką maszynę oraz uczelnie i większość szkół średnich w USA. Mało tego, zgadnijcie kto z NBA ma ich najwięcej? Jakiś pomysł? Odsyłam was na stronę z liczbą maszyn u każdej z drużyn NBA: http://www.shootaway.com/testimonials/gun-users-list#pro

 

Profesjonalne treningi na Shooting Gun 8000!

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wygrywać. Nie liczy się to czy grasz w streetball czy na parkiecie, nie liczy się płeć. Każdy może stać się świetnym strzelcem z Nothing But Net!

Skontaktuj się z nami!