Pierwszy w Polsce Shooting Camp!

 
 

Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani możliwością zorganizowania Pierwszego Shooting Camp w Polsce, na który zapraszamy właśnie Ciebie! Okres pomiędzy sezonami jest jedynym okresem w sezonie kiedy można poprawiać i udoskonalać elementy techniczne, szczególnie rzutowe. Dlaczego? Ponieważ w czasie sezonu nikt nie zaryzykuje minimalną zmianą techniki i poznawania nowych elementów, które mogą spowodować spadek skuteczności. Najlepsi zawodnicy […]

Shooting Camp Nothing But Net

Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani możliwością zorganizowania Pierwszego Shooting Camp w Polsce, na który zapraszamy właśnie Ciebie!

Okres pomiędzy sezonami jest jedynym okresem w sezonie kiedy można poprawiać i udoskonalać elementy techniczne, szczególnie rzutowe. Dlaczego? Ponieważ w czasie sezonu nikt nie zaryzykuje minimalną zmianą techniki i poznawania nowych elementów, które mogą spowodować spadek skuteczności. Najlepsi zawodnicy na świecie właśnie w tym czasie pracują najciężej, to nie przypadek.

Rzucaj według metody F.O.R.E.S.T. jak najlepsi strzelcy na świecie Jordan, Bryant, Allen, James, Durant, Curry, którą omówimy i zaprezentujemy właśnie na campie!
Metoda ta została stworzona przez najlepszą szkołę rzutu w USA! Pro Shooting System! My jesteśmy pierwszymi trenerami w Polsce stosującymi tą metodę!

Na obozie będziesz miał okazję trenować na najlepszej maszynie rzutowej na świecie! Shooting Gun Machine 8000! Na której trenują zawodnicy NBA, NCAA i szkoły średnie w USA, oraz coraz więcej klubów w Europie.

Obóz rzutowy daje możliwość oddania około tysiąca (shooting gun machine wypuszcza do 1800 piłek na godzinę) rzutów w ciągu dwóch dni!
Taka powtarzalność pozwala na poprawę wielu elementów technicznych, udoskonalenia pamięci nerwowo-mięśniowej ale przede wszystkim dodaje pewności siebie!

Na obozie udoskonalisz:

  1. Technikę rzucania wg metody Forest
  2. Dokładność wykonywania rzutu
  3. Szybkość złożenia się do rzutu ( bez zaburzania dokładności)
  4. Mentalność strzelca
  5. Pracę nóg oraz kontrolę ciała w czasie rzutu i po nim
  6. Rzuty po koźle
  7. Rzuty po zasłonach
  8. Nauczysz się jak lepiej znaleźć otwartą pozycję do rzutu
  9. Jak stać się lepszym strzelcem i zdobywać więcej punktów

Oprócz tego w czasie obozu odkryjemy co jest powodem twojej nieskuteczności i jakie najczęstsze błędy popełniasz w czasie rzucania. Sprawimy aby rzucanie nie było strachem przed pudłem ale było przyjemnością ze zdobywania punktów!

Dla kogo jest ten Camp? Obóz jest dla każdego od 14. roku życia! Bez znaczenia czy grasz w lidze amatorskiej, 3 lidze, drugiej, pierwszej czy ekstraklasie, czy jesteś tylko pasjonatem koszykówki. Każdy ma możliwość trenowania jak najlepsi na świecie!

Koszt: Nasz pierwszy obóz rzutowy w rewelacyjnej cenie – 200zł! Nie zwlekaj.
Termin i miejsce: 16–17 maja 2015, Gorzów Wielkopolski

Szczegółowe informacje zostaną przesłane tym osobom, które się zakwalifikują na Camp. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Profesjonalne treningi na Shooting Gun 8000!

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wygrywać. Nie liczy się to czy grasz w streetball czy na parkiecie, nie liczy się płeć. Każdy może stać się świetnym strzelcem z Nothing But Net!

Skontaktuj się z nami!