Rekomendacje obóz rzutowy

 
 

Najlepszą nagrodą dla nas za czas i energię, którą wkładamy w każdego zawodnika jest Wasz rozwój i faktyczna zmiana na lepsze. Dotyczy to zarówno techniki rzutu, selekcji akcji rzutowych oraz mentalności strzelca. Największą jednak satysfakcją jest Wasza otwartość na wiedzę i wiara w to, że można rzucać naturalniej, skuteczniej, po prostu tak jak najlepsi! Dziękujemy za zaufanie i podzielenie się Waszymi opiniami z innymi.


Uczestnicy Shooting Camp, 27-28 czerwca 2015, Gorzów Wielkopolski

Trenerzy Nothing But Net chcą współpracy, a nie mozolnie wtłaczanie, bez względu na to co mówi Zawodniok. Na Campie poprawiłem technikę rzutu. Fajnie był prowadzony trening, dużo sprzętu wspomagającego i atmosfera.
Aleksander Lipiec, Bombardier Szczecin

Wszystko było świetne. Nauczyłem się wielu nowych rzeczy. Podobała mi się bardzo atmosfera. Nauczyłem się większej systematyki pracy. Trenerzy byli bardzo wyluzowani co pomagało nam bawić się koszykówką.
Mateusz Skubiński, SKM Zastal Zielona Góra  

W porównaniu z pierwszym Campem pojawiło się wiele ćwiczeń imitujących sytuacje meczow. Fajne było wywieranie presji na piłce. Poza tym mega indywidualne podejście i pełen profesjonalizm.
Waldemar  Szydłowski, Poznań

W Szkole Rzutu fajne są ćwiczenia poprawiające celność, technikę rzutu, rut w różnych sytuacjach meczowych. Nauczyłem się lepszej techniki rzutu oraz zobaczyłem swoje błędy przy rzutach do kosza.
Kamil Kerl, Bombardier Szczecin

Shooting Camp to nowe doświadczenie, poprawienie techniki rzutu. Fajna atmosfera i chęć doskonalenia się (mentalność). Różnorodność przekazania wiedzy.
Szymon Nowak, SKM Zastal Zielona Góra

Podczas obozu rzutowego poznałem zasady: kierunek nóg do kosza, wąsko stopy, nie łączyć kolan, ręka współpracująca musi być  blisko ręki prowadzącej. Łatwo złapać kontakt z trenerami trening. Treningi profesjonalne, cały czas jest się w ruchu.  
Grzegorz  Kaczorowski , Bombardier Szczecin

Fajne ćwiczenia i wykład. Nauczyłam się lepiej rzucać.
Wiktoria Wierzbicka, AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

Na Shooting Camp NBN jest dobra intensywność treningów i atmosfera.
Robert Szatkowski, Bombardier Szczecin

Trenerzy Szkoły Rzutu pokazują technikę od podstaw. Ciekawe jest to, że mogłem zobaczyć swoje błędy na wideo. Większa świadomość swoich ruchów i techniki.
Maciek Kandyba, Zielona Góra

 

Uczestnicy Shooting Camp, 16-17 maja 2015, Gorzów Wielkopolski

Fajny event. Chłopaki robią, to z ogromną pasją i zaangażowaniem. Ważne jest to, że nie są jedynie teoretykami. Zajęcia są urozmaicone i wzbogacone o tak nieczęste indywidualne podejście. Camp godny polecenia, chętnie pojawię się na następnym.

Treningi bardzo mi się podobały i warto było „stracić” weekend. Wiem co ćwiczyć na boisku i myślę, że uda mi się być lepszym strzelcem. Camp zorganizowany był bardzo dobrze. Ostatnia sesja skierowana pod kątem indywidualnym była najbardziej pomocna. Trenerzy tworzyli luźną atmosferę, bez spinki. Tortilla podczas wykładu była na najwyższym poziomie. Podsumowując: Świetna robota!

Obóz rzutowy był prowadzony bezstresowo. Doświadczeni trenerzy. Po zauważeniu błędu od razu go korygowali. Camp motywujący do dalszych treningów . Przyjazna atmosfera.

Indywidualna praca jest na wielki plus. Praca z profesjonalnym sprzętem. Przekrojowy trening i dobre rozciąganie. Dobra atmosfera.

Program fajnie przedstawiony, widać od razu efekty, jeszcze jedna sesja rzutowa ekstra i byłoby jeszcze lepiej.

Nothing But Net po pierwsze zwiększyło moją świadomość co do mocnych i słabych stron, dało dodatkowego kopa do dalszych treningów. Pierwszy raz ktoś się mną „zaopiekował”, zawsze wszystkiego uczyłem się sam. F.O.R.E.S.T daje duże możliwości i można go ułożyć „pod siebie”. Dobra inicjatywa. Doceniam. Polecam. Pozdrawiam!

Bardzo pomocne treningi. Dużo wskazówek, profesjonalne i indywidualne podejście do zawodników. Na pewno z tego wiele wyniosłem.

Organizacja była bardzo dobra, bez „przymułki”. Podejście do wszystkich graczy było perfekcyjne, zadbali o każdy detal rzutu. Jak na pierwszy Camp frekwencja była bardzo dobra. Super sprawa. Good Luck!

Było „zarąbiście”. W końcu ktoś popiera technikę normalnego rzutu. Świetne podejście trenerów.

Przez ten weekend dużo poprawiłam swój rzut. Wiele lepiej mi się rzuca, nic bym nie zmieniła. Było super.

Zobaczyłam u siebie masę błędów, ale wiele z nich poprawiłam. Uważam, że obóz był niesamowity i mimo dużej odległości było warto. Liczę, że za rok tu wrócę.

Od dzisiaj znam każdy element prawidłowego rzutu. Już nie doświadczę sytuacji, w której w każdym sezonie mój rzut wyglądał inaczej. Specyfika rzutu opanowana, dzięki chłopakom z Nothing But Net. Polecam!

 

Profesjonalne treningi na Shooting Gun 8000!

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą wygrywać. Nie liczy się to czy grasz w streetball czy na parkiecie, nie liczy się płeć. Każdy może stać się świetnym strzelcem z Nothing But Net!

Skontaktuj się z nami!